KONSPIRAČNÍ TEORIE, REVIZE HISTORIE apod.

Off-topic, pokec...

Moderátoři: pascal, keba

samorost
Supporter

Příspěvekod samorost » 17. zář 2009 19:10

no vidim že taková závažná skutečnost nikoho neoslovila, tak sem našelo něco již docela tuctového :lol:

http://neviditelnypes.lidovky.cz/veda-d ... p_veda_wag

a další zajímavý článek k tématu je na osel.cz http://www.osel.cz/index.php?clanek=4589

Folis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Folis » 5. říj 2009 0:05

Hmmmm, máme se na co těšit, aneb hrozící totalita nikým nevolených byrokratů ... :( :?

- http://www.zvedavec.org/komentare/2009/ ... SESSID=594

- http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=9615

Víte, co mě nejvíce zaráží na to údajném schválení v Irsku? Že v loni bylo 52,7% proti a letos z čista jasna 67,1 pro ... :o

"Není důležité kdo a jak volí, ale kdo počítá hlasy."

J.V.STALIN

:x

Folis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Folis » 28. říj 2009 20:45

Obama, Ron Paul, chrípka, RFID a vojaci - TV JOJ

- http://www.youtube.com/watch?v=dyfRQg9r ... r_embedded

Reno

Příspěvekod Reno » 29. říj 2009 22:36

předběhnul jsi mně:-) nemám z toho dobrý pocit

Kost_roun II.

Příspěvekod Kost_roun II. » 3. lis 2009 14:14

Celkem zajímavé video o 11.září - trvá sice hodinu a půl,ale stojí za to ho vidět.Ocení zejména Folis - pokud už ho tedy neviděl.. :D

http://svet2012.info/11-zari-2001/
Nejhorší je svádět svoje neúspěchy na genetiku,být hubený,neznamená ji nemít.
Za rok může být totiž všechno jinak...

Folis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Folis » 4. lis 2009 12:33

Kostroun: jo, to už jsem samozřejmě viděl! :D

Toto dopručuju shlédnout:

The Real Face of the European Union

- http://dotsub.com/view/d25a9402-c339-46 ... 49e4dd4d1b

Kost_roun II.

Příspěvekod Kost_roun II. » 4. lis 2009 12:48

To se dalo čekat,že Tě asi s ničim novym nepřekvapim... :D
I když pro Tebe možná mám parádu,kterou si neviděl,ovšem neni to asi na netu.Pokud máš skype,tak ti to můžu poslat.

Jinak,co Ty osobně soudíš o 9/11?Já těm "....kům" nevěřim ani slovo.
Nějaký vědecký sdružení údajně ustavilo jakousi komisi,která tlačí na zahájení regulerního vyšetřování,rekonstrukcí,výpočtů a zveřejnění resumé.Tenhle podraz byl až moc veřejný,okatý - trošičku američany podcenili.
Tak jsem zvědav,kam až to nechá "demokracie" zajít...Uvidíme. :wink:

Folis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Folis » 4. lis 2009 15:07

Kost_roun II. píše:To se dalo čekat,že Tě asi s ničim novym nepřekvapim... :D
I když pro Tebe možná mám parádu,kterou si neviděl,ovšem neni to asi na netu.Pokud máš skype,tak ti to můžu poslat.

Jinak,co Ty osobně soudíš o 9/11?Já těm "....kům" nevěřim ani slovo.
Nějaký vědecký sdružení údajně ustavilo jakousi komisi,která tlačí na zahájení regulerního vyšetřování,rekonstrukcí,výpočtů a zveřejnění resumé.Tenhle podraz byl až moc veřejný,okatý - trošičku američany podcenili.
Tak jsem zvědav,kam až to nechá "demokracie" zajít...Uvidíme. :wink:

Můj Skype je petr.folprecht ... :)

Co soudím? Tady v tomto topicu na předešlých stranách to bylo hojně diskutované, můžeš si přečíst. :) Je tam plno mých příspěvků. Jinak ve zkratce: "inside job" .... :twisted:

Kost_roun II.

Příspěvekod Kost_roun II. » 4. lis 2009 17:17

Tak si mě přidej,pošlu Ti to.Tvoje příspěvky jsem četl,chtěl jsem vědět,jak se na to koukáš Ty..A díky za odpověď,taky jsem toho mínění.. :D

Folis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Folis » 5. lis 2009 15:03

Folis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Folis » 6. lis 2009 11:31

Miloslav Doubrava na blogu idnes píše:

Nemohu nekomentovat nesmysly kolem chřipkových epidemií. I mně, laika, napadá hned několik otázek:

1. Na Ukrajině komentují počty nemocných. Jeden den jich je 100 000, za pár dní už vědí, že 200 000 a pak 300 000, a hned také vědí i to, kolik těchto lidí je infikováno prasečí chřipkou a kolik něčím jiným. Mám pochybnosti, že na Ukrajině mají o generaci vyspělejší evidenci nemocných, systém hlášení a síť biolaboratoří na potřebné úrovni. U nás například praktický lékař nemá šanci zjistit, jestli k němu přišel pacient s prasečí či sezonní chřipkou nebo virózou.

2. K obvodnímu lékaři může klidně přijít 10-15 lidí se symptomy chřipky denně. Vyšetření na identifikaci prasečí chřipky předpokládá, že obvoďák odešle pacienta na specializované laboratorní vyšetření v ceně cca 10 000 Kč jen proto, že pacient má rýmu a horečku. To žádný praktický lékař v ČR neudělá, protože by ho zdravotní pojištovna v příštím čtvrtletí sankcionalizovala za překročení nákladů ná léčbu.

3. Jak se statistici na Ukrajině, obrovské zemi, kde není k dostání ani acylpiryn, ze dne na den dozví, kolik je nemocných prasečí chřipkou, a kolik normální chřipkou, je mi záhadou, když i u nás praktici v takto krátkých intervalech nemocné chřipkou nikam nevykazují, nemohou posílat pacienty na virologické vyšetření a jsou rádi, že v inicializačním stádiu nemoci správně rozeznají virózu od chřipky. Natož aby ještě evidovali různé druhy chřipky a viry, které je způsobily. Představa, že někde u Užhorodu, ve Lvově nebo Kremenčuku, je virologicky rozebrán každý, kdo má rýmu a teplotu, je naivni. Nebo tam mají rychlý internet v každé vesnici?

4. Jestliže v zemi, jako je Ukrajina, kde je snad 50 mil. obyvatel, zemře na chřipku 50 lidí, kde jsou statistiky, kolik lidí tam umřelo na chřipku před rokem, dvěma nebo třemi lety? Jsou ta čísla drasticky nižší? Pokud ne, nebo jestliže takové statistiky nejsou k dispozici, jak je možné, že najednou existují?

5. Mám podezření, že se záměrně udržují pandemické obavy a někde za tím je silný business...

Předpokládám, že si to přečte i pár lékařů z obvodu a rád uslyším, že to je jinak; že vzorek od pacienta, který přijde k praktickému lékaři třeba v Davli nebo Frymburku a má horečku 38, rýmu a kašel, je ihned odeslán do biolaboratoře na virologické vyšetření v hodnotě 10 000 Kč.

cha cha

Příspěvekod cha cha » 6. lis 2009 12:55

Z čeho soudíš, že se jedná o konspiraci e není to klasickej syndrom senzacechtivých kokotů v médiích ? :-)
Joe: "This is the '90s. You don't just go around punching people. You have to say something cool first"
Jimmy: "So if you hit someone with a surfboard, you say Surf's Up?"

Folis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Folis » 6. lis 2009 13:00

cha cha píše:Z čeho soudíš, že se jedná o konspiraci e není to klasickej syndrom senzacechtivých kokotů v médiích ? :-)

Z toho, že firma Baxter International má na Ukrajině laboratoř pro výrobu vakcín, "byznys je byznys". :)

cha cha

Příspěvekod cha cha » 6. lis 2009 13:21

Baxter international řídí celosvětová média ? :-)

Je standartní postup, že když si v masmédiu přečteš zprávu z oboru, kterému nějakým způsobem rozumíš, je ti jasné, že ji psal člověk, kterej o tom ví pěkný hovno...
Myslím si, že to tak je v u každé zprávy... Věřím tomu, že jsou pod tlakem doby nekompetentní. Že se ta senzace od nich prostě vyžaduje.
Ale nevěřím tomu, že je někdo platí, aby nás lakovali.

V nějakým odkazu (určitě od tebe) jsem si přečetl, že na sezonní chřipku umře víc lidí, nežli na prasátkovou, ptáčkovou a já nevím jakou. prostě je fakt, že nějakým způsobem oslabení lidé umírají na chřipku.
Proti sezonní chřipce se taky očkuje.
Ale nespekuluje se, že by si někdo platil její medializaci.
Joe: "This is the '90s. You don't just go around punching people. You have to say something cool first"

Jimmy: "So if you hit someone with a surfboard, you say Surf's Up?"

Folis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Folis » 6. lis 2009 13:46

Všechny zprávy, které čteme deno denně, myslím "main stream media" jdou přes síto pár světových agentur, které vlastní pár vlastní pár vlivných lidí. Zkus si zjistit, kdo vlastní hodně velkou část TV u nás v Evropě, patří sem třeba Nova, Markíza, Joj a mnoho dalších (jo, dobře, je to chválhodné toto vybudovat, ale v tomo případě už se nejedná o nezaujaté, neutrální média). Nikdy se nedá zjistit, kdo čeho má kde podíl, kolik procent akcií vlastní apod., ale jsou všeobecně známo mnoho "střetů zájmů" vlivných osob z vlád se soukromým sektorem.

Edit: v tom případě oni pisálci podobných zpráv naplňuji skutkovou podstatu trestného činu šíření poplašných zpráv. :)

Zpět na “Všehochuť”