Euroobčané, Češi, Slováci...

Off-topic, pokec...

Moderátoři: pascal, keba

Reno

Příspěvekod Reno » 25. bře 2008 16:01

pozn. pro úplné tupce - národnost česká (a nijak to nesouvisí s tím, že jsem z Moravy, ze Slezska, z Lašska atd.) takže si ještě chvilku s dovolením na národnost hrát budu, než ze mně uděláš euroobčana, Stone.

SlaYter
Supporter

Příspěvekod SlaYter » 25. bře 2008 16:04

Souhlasim s Renem a vubec nejsem nadsenej z globalizace ala EU.
Jsem Cech a ne euroobcan.

The Stone

Příspěvekod The Stone » 25. bře 2008 16:06

Narodnost ceskou maj Cesi, Moravaci i Slezane.
Narodnost Spanelskou maj Kastilci, Katalanci, Baskove, Galijci
Narodnost Belgickou maj Vlamove a Valoni

Opet si prisel na prevratnej objev. A abys byl v obraze kdyz uz teda nemas zadny vedomosti ani prehled o svete, prave Katalanci jakozto Spanelsky narodnosti se bourej a chtej se odtrhnout. Odtrhnuti Kosova jim muze pomoct, a to je ten problem.

Jenze o tomhle s tebou halt debatovat nemuzu.

Ano, souhlasím, plus Stone. OK?

Co si me zase beres do tlamy?

mimochodem, žádnou hádku jsem teď nezačal, zasmál jsem se stupidnímu výroku o tom

Aha, zase si hraje na nevinyho.

A opet je tady videt, jak si blbej a nepochopil jsem to. Vyrok euroobcan si vymyslel genialne opet ty, protoze ja jsem o nicem takovym nemluvil (ze by sifra?). Jasny, ze narodnosti byly, jsou a budou, ale jako celek, a je blbost si hrat na nejaky narodnosti rozdelovanim statu, co bys rek na to mit Moravskou Slezskou nebo Katalanskou narodnost? Uz radsi mlc
Naposledy upravil(a) The Stone dne 25. bře 2008 16:09, celkem upraveno 1 x.

Folis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Folis » 25. bře 2008 16:07

Sorry, ale tu větu, jak zvýraznil Reno, tak to s ním musím souhlasit, to snad nemyslíš vážně :roll: .

Reno

Příspěvekod Reno » 25. bře 2008 16:08

napsal jsi proč jsi budeme hrát na nějaké národnosti, když jsme lidi
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

The Stone

Příspěvekod The Stone » 25. bře 2008 16:09

A opet je tady videt, jak si blbej a nepochopil jsem to. Vyrok euroobcan si vymyslel genialne opet ty, protoze ja jsem o nicem takovym nemluvil (ze by sifra?). Jasny, ze narodnosti byly, jsou a budou, ale jako celek, a je blbost si hrat na nejaky narodnosti rozdelovanim statu, co bys rek na to mit Moravskou Slezskou nebo Katalanskou narodnost? Uz radsi mlc

Ty z toho dycky totiz udelas proste takovej nesmysl abys to pochopil ze tomu pak veris. Rozhodne jsem tim nemyslel aby se zavedlo neco CO SI TADY ZAVED TY NEJAKY EUROOBCANSTVI.

The Stone

Příspěvekod The Stone » 25. bře 2008 16:11

A myslim, ze uz byste ho meli zabanovat, protoze pri vsi ucte, ja jsem se po konci napsal normalni prispevek, a on tu zas dela dusno. Neco jinyho je pokud ma nekdo jinej nazor nebo to spatne pochopi, pokud nekdo ma jinej nazor jsem ochotnej se s nim o tom pobavit, pripadne to vyjasnit. Ale ne ze sem nekdo hodi 10 smajliku protoze to nepochopi a pak zacne nadavat.
Naposledy upravil(a) The Stone dne 25. bře 2008 16:12, celkem upraveno 2 x.

Folis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Folis » 25. bře 2008 16:11

The Stone píše:A opet je tady videt, jak si blbej a nepochopil jsem to. Vyrok euroobcan si vymyslel genialne opet ty, protoze ja jsem o nicem takovym nemluvil (ze by sifra?). Jasny, ze narodnosti byly, jsou a budou, ale jako celek, a je blbost si hrat na nejaky narodnosti rozdelovanim statu, co bys rek na to mit Moravskou Slezskou nebo Katalanskou narodnost? Uz radsi mlc

Ty z toho dycky totiz udelas proste takovej nesmysl abys to pochopil ze tomu pak veris. Rozhodne jsem tim nemyslel aby se zavedlo neco CO SI TADY ZAVED TY NEJAKY EUROOBCANSTVI.

To psal Slayter :) .

Reno

Příspěvekod Reno » 25. bře 2008 16:12

The Stone píše:A opet je tady videt, jak si blbej a nepochopil jsem to. Vyrok euroobcan si vymyslel genialne opet ty, protoze ja jsem o nicem takovym nemluvil (ze by sifra?). Jasny, ze narodnosti byly, jsou a budou, ale jako celek, a je blbost si hrat na nejaky narodnosti rozdelovanim statu, co bys rek na to mit Moravskou Slezskou nebo Katalanskou narodnost? Uz radsi mlc

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
The Stone píše:Jednak teda mi prijde na hlavu, kdyz se vytvari Evropska Unie pro staty aby se spojovali, a oni se jeste nekde budou delit.
Tomu spojovani fandim

The Stone

Příspěvekod The Stone » 25. bře 2008 16:15

Folis:

Aha tak to se omlouvam, nevsim jsem si jenom jsem to tu zahlid :lol:

to snad nemyslíš vážně

Asi jsme si nerozumeli. Rozhodne tim nebylo mysleny neco jako Euroobcanstvi nebo neco podobnyho, to v zadnym pripade. Nicmene jsem to myslel tak, ze je zbytecny v teto dobe rozdelovat staty a vytvaret novy narodnosti, coz by se udajne podle toho myho spanelskyho znamyho mohlo stat ve Spanelsku (katalanci nejsou narodnost). A to mi prijde spatny, zvlast rozpadavani uz tak malych statu. Proto byli Spanele taky zasadne proti odtrzeni.
Naposledy upravil(a) The Stone dne 25. bře 2008 16:18, celkem upraveno 1 x.

The Stone

Příspěvekod The Stone » 25. bře 2008 16:28

A neminim se tu zas hadat, odted bych byl rad kdyby tu byly uz jen plnohodnotny prispevky k veci a ostatni se mazalo a banovalo za nesmysly.

tak a ted zkusim pokracovat obhajobou svyho nazoru pred Folisem:

Asi jsme si nerozumeli. Rozhodne tim nebylo mysleny neco jako Euroobcanstvi nebo neco podobnyho, to v zadnym pripade. Nicmene jsem to myslel tak, ze je zbytecny v teto dobe rozdelovat staty a vytvaret novy narodnosti, coz by se udajne podle toho myho spanelskyho znamyho mohlo stat ve Spanelsku (katalanci nejsou narodnost). A to mi prijde spatny, zvlast rozpadavani uz tak malych statu. Proto byli Spanele taky zasadne proti odtrzeni.

Prispevky k tematu a k veci slusnou formou vitam.

Zpět na “Všehochuť”