Xtreme Napalm

vaše zkušenosti s doplňky...

Moderátoři: pascal, keba

dudlajs

Xtreme Napalm

Příspěvekod dudlajs » 25. čer 2010 19:09

Dobrý večer, chtěl bych se jen poptat na produkt Xtreme Napalm ( http://obchod.ronnie.cz/s-3139-xtreme-napalm.html ) včera jsem si ho objednal, jedná se o produkt který by vás měl motivovat při cvičení, dodávat tak energii apod.
Chtěl bych jen kdyby mi někdo k tomu mohl něco říct zda s tim máte nějaké zkušenosti nebo podobně, děkuji předem za odpověd.

bulo

Příspěvekod bulo » 25. čer 2010 19:32

bud sam sebou a pocuvaj svoj vnutorny hlas... kup, vyskusaj... a zvaz..... kazdy sa uci na vlastnych chybach, tak isto som kupil x produktov a tie co druhi zatracovali tak ja si ich chvalim do neba a naopak...... nebudem ti trepat, ze kazdy je iny (aj ked je to pravda) zvaz sam....... A ked si nakladas 300kg na drep tiez sa pytas tu na fore ci to das??? Zamysli sa kamarat.... tolko dnesna vecerna uvaha k teme poradte mi s tymto doplnkom.... Mier s vami a vo mne kamarati......

dudlajs

Příspěvekod dudlajs » 25. čer 2010 19:36

chápu, že chybama se clověk učí, jen se toho bojim... ale vyzkoušim a uvidime, to je fakt ... :o) díky

Kubík

Příspěvekod Kubík » 25. čer 2010 22:19

Normální stimulant, já sám jsem nezkoušel, bylo mi řečeno, že by to se mnou ani nehlo :-) kluci od nás to občas požírají a nestěžují si...

dudlajs

Příspěvekod dudlajs » 25. čer 2010 22:22

a myslíš si, že když jsem teprve v zárodcích zdrvavého stravování, že je dobrý nápad kupovat jakýkoli suplement?

Kubík

Příspěvekod Kubík » 25. čer 2010 22:28

dudlajs píše:a myslíš si, že když jsem teprve v zárodcích zdrvavého stravování, že je dobrý nápad kupovat jakýkoli suplement?

zrovna tento doplněk se zdravým stravováním moc společného asi nemá

dudlajs

Příspěvekod dudlajs » 25. čer 2010 22:29

nebral jsem to jako začlenění do zdravého stravování, pouze jako životabudič do fitka ...

Joey_The_Lion
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Joey_The_Lion » 12. srp 2010 7:31

dudlajs píše:a myslíš si, že když jsem teprve v zárodcích zdrvavého stravování, že je dobrý nápad kupovat jakýkoli suplement?

Když jsi v zárodcích, tak být tebou zvolim protein nebo gainer...případně kreatin
"4"
Dear thrusters, F*CK YOU!!!

stanley
Supporter

Příspěvekod stanley » 12. srp 2010 7:48

Joey_The_Lion píše:

Když jsi v zárodcích, tak být tebou zvolim protein nebo gainer...případně kreatin

co ma gainer, protein ci kreatin spolocneho so zdravym stravovanimm ?
All of the technical perfection in the world means nothing if someone lacks the volition to break a maximal weight off the floor and force it to lockout.

J_Dogg
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J_Dogg » 12. srp 2010 8:04

Jestli jsi v zárodcích zdravého stravování, tak si nejdřív pročti něco o zdravém stravování. Je tady toho dost, ale můžeš hledat info kdekoli. Ten suplement, o kterém píšeš, že by sis ho koupil se hodí spíš pro člověka, který dělá nějaký silový sport na úplně jiné úrovni než ty.
Snaž se, abys příjímal dostatek kvalitních makronutrientů (tj. bílkovin, sacharidů a tuků) ve správný čas, pak se zaměř na vitamíny a minerály a teprve potom na další doplňky (gainery, proteiny...). Anabolizéry typu Xtreme Napalm jsou až někde úplně na špici té výživové pyramidy.

stz

Příspěvekod stz » 14. srp 2010 13:44

Ja si myslim ze jako zivotabudic pred treninkem ti postaci i vetsi mnozstvi gaineru + kava :) Se podivej co obsahuje treba red bull - cukry a kofein. O taurinu co tam je sem cetl ze tam moc vyznamu nema

Joey_The_Lion
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Joey_The_Lion » 14. srp 2010 20:36

stanley píše:
Joey_The_Lion píše:

co ma gainer, protein ci kreatin spolocneho so zdravym stravovanimm ?

promiň, reagoval jsem na ten napalm... Kvalitní strava je určitě základ, ale taky je přece vhodný ji doplnit o již zmíněnej protein, nebo gainer. Už jen kvůli tomu, že většina lidí do sebe jen ze samotný stravy dostatečný množství potřebných živin (úměrně sportu) nedostane. Takže se dá říct, že tyhle 2 doplňky jsou taková levnější varianta vzhledem k cenám kvalitních potravin. (pozn. křehčený kuřecí a jemu podobný sračky nejsou kvalitní potraviny)
Ale samozřejmě máš pravdu. A dík za diskuzi 8)
"4"

Dear thrusters, F*CK YOU!!!

Lada

Re: Xtreme Napalm

Příspěvekod Lada » 9. kvě 2017 15:11

Ahoj ,
Já osobně bych si nejspíš zkusil více druhů nakopávači v posilovně a pak bych se rozhodl jaký na mě působí na každého působí jinak

Zpět na “Suplementy a firmy”