KREATIN

vaše zkušenosti s doplňky...

Moderátoři: pascal, keba

CID 89

KREATIN

Příspěvekod CID 89 » 5. led 2007 14:54

Hi, a co vaše zkušenosti s kreatinem?
Já osobně vyzkoušel už většinu forem, v začátcích, tak cca pře 5ti lety, monohydrát, tenkrát docela fungoval, zbylo čistých tak 5 kilo po třech měsících.
V loni na jaře jsem zkoušel KRE-alkalyn (+ Glutamine + gainer + na noc protein) - považuju ho za absolutní pecku, po dvou měsících (jedno balení) 8kg po odvodnění. Déle jak dva měsíce nemá efekt užívat, alespoň u mě, ale určitě mi zajímají zkušenosti jiných. Mimochodem, ten KRE-alkalyn byl od TwinLabu, a i z jinými jejich produkty mám dost dobrý zkušenosti....
No, a závěrem roku přišel na řadu Kreatin Ethyl Ester + Nitrix Oxide, a to je, teda alespoň dle mých zkušeností totální propadák. Potřeboval jsem zlomit stagnaci, ale efekt byl úplně opačnej, spadnul jsem 3 kila......

hruda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod hruda » 5. led 2007 15:07

CEE funguje rovnako ako aj monohydrat,len nemusis davat take velke davky.

Robo

Příspěvekod Robo » 2. úno 2007 0:41

Nevíte někdo víc o tom, že kreatin na některé lidi nefunguje? A když tak proč to tak je...? Neberu teď v potaz, že někdo blbě jí, pije, trénuje atd... Ale prostě že na něho kreatin nemá žádné účinky.
Díky

pascal
Moderator

Příspěvekod pascal » 2. úno 2007 4:32

Robo píše:Nevíte někdo víc o tom, že kreatin na některé lidi nefunguje? A když tak proč to tak je...? Neberu teď v potaz, že někdo blbě jí, pije, trénuje atd... Ale prostě že na něho kreatin nemá žádné účinky.
Díky

Na mě velký účinky neměl. Jenom síla šla maličko nahoru.

stanley
Supporter

Příspěvekod stanley » 2. úno 2007 9:45

Robo píše:Nevíte někdo víc o tom, že kreatin na některé lidi nefunguje? A když tak proč to tak je...? Neberu teď v potaz, že někdo blbě jí, pije, trénuje atd... Ale prostě že na něho kreatin nemá žádné účinky.
Díky

moc presne ti nepoviem, tusim asi 10% ludi ma nejaky problem s transportom kreatinu a preto na nich nefunguje (nesom si isty ci tu je jador pudla, proste na 10% ludi kreatin nezabera) ...

dalej nefunguje na ludi co:
- cakaju zlepsenie v benchi o 20 kilo za mesiac
- cakaju 10 kilo cistych svalov za mesiac

ostatnych na ktorych nefunguje si vymenoval ...

Folis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Folis » 21. úno 2007 23:41

hruda píše:CEE funguje rovnako ako aj monohydrat,len nemusis davat take velke davky.

Připojuji se, přesně tak, klasický kreatin monohydrát se již za ty roky jaksi "okoukal", tak výrobci musel reagovat nějakým novým "revolučním" kreatinem, aby se zase zvýšil obrat (viz. také NO doplňky a další "chujoviny") - ve výsledku je to zcela stejné co do účinnosti. Toť můj názor, stále si budu kupovat jen a jen klasický mikronizovaný kreatin
monohydrát. :wink:

ghetto
Supporter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ghetto » 11. bře 2007 19:25

cinka je moja ryba, posilovna more a zranenia zraloky, vzdy vsak vyplavam znova

Picasso

kreatin

Příspěvekod Picasso » 12. bře 2007 11:10

Može sa použiť aj ked chcem rysovat a spalovať tuk. Alebo je skôr na silu a hmotu?
>>Bz Underground Bastila Gym<<

Folis
Kontaktovat uživatele:

Re: kreatin

Příspěvekod Folis » 12. bře 2007 14:43

Picasso píše:Može sa použiť aj ked chcem rysovat a spalovať tuk. Alebo je skôr na silu a hmotu?

Můžeš, ale není to na spalování (žádný legální fakt účinný spalovač snad ani neexistuje, všechno to jsou jen "obchodní tahy", jediný účinný, relativně bezpečný je ECA, ale i efedrin již je zakázaný). Kreatin ti možná pomůže udržet relativně sílu, ale i tak je to vše otázka správného tréninku a diety. Nějvětší efekt má kreatin stejně je při při kalorickém přebytku, v defecitu ti nic zvlášť nedá.
Moc bych se v dietě na legální doplňky nespoléhal - hlavní je vhodný trénink a dieta :wink: .

.:OMAR:.

Příspěvekod .:OMAR:. » 11. čer 2007 23:23

Creatin od AMINOSTARU - monohydrat v prasku... nekupujte, škoda (i těch málo) peněz.

Folis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Folis » 11. čer 2007 23:30

vynny píše:
.:OMAR:. píše:Creatin od AMINOSTARU - monohydrat v prasku... nekupujte, škoda (i těch málo) peněz.

proč proč proč???? :? :mad:

Taky nechápu, důvod?

rachel

Příspěvekod rachel » 12. čer 2007 8:58

mne teda přišel aminostar lepší ,než nutrend či ATP......
nervu váhy, nejedu mrtvoly, či dřepy. jsem plážovej

stanley
Supporter

Příspěvekod stanley » 12. čer 2007 9:08

Rozdiel medzi micornizovanymi creatinmi moze byt uz len ci mas original creapure alebo ne ... ale nemyslim si, ze aj tak bude zavratny ...
All of the technical perfection in the world means nothing if someone lacks the volition to break a maximal weight off the floor and force it to lockout.

Tetsuo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tetsuo » 29. črc 2007 13:18

rachel píše:mne teda přišel aminostar lepší ,než nutrend či ATP......

Neda mi to, abych to nezopakoval. Vždycky, když si takový výrok přečte nějaký zdejší prodejce, tak se může umlátit smíchy. Skoro všichni berou od stejného dodavatele. Jen si to z těch pytlů nasypou do vlastních krabiček...

Folis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Folis » 26. srp 2007 9:31

Zpět na “Suplementy a firmy”