World StrongmanCup - kalendář soutěží 2007

kdo zvedne víc?

Moderátoři: pascal, keba

Uživatelský avatar
J_Dogg
Site Admin
Příspěvky: 5196
Registrován: 10. črc 2006 12:42
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

World StrongmanCup - kalendář soutěží 2007

Příspěvekod J_Dogg » 2. črc 2007 13:31

1. 7. - Moscow Russia
Na této soutěži se objeví i novic mezi strongmany, powerlifter Vladimir Bondarenko (191 cm, 154 kg), který má naději na stát se světovou strongmanskou superstar.

Seznam závodníků:
1. Stoyan Todorchev - Bulgaria
2. Boris Haraldsson - Iceland
3. Dimitry Kononec - Russia
4. Raivis Vidzis - Latvia
5. Dave Ostlund - USA
6. Dominic Filiou - Canada
7. Elbrus Nigmatullin - Russia
8.Derek Boyer - Australia
9. Florian Trimpl - Germany
10. Sebastian Wenta - Poland
11. Janne Virtanen - Finland
12. Shimko - Belarus

Disciplíny:
1. Farmer's Walk: 2 x 150 kg
2. Truckpull
3. Atlas Stones
4. Conan Wheel: 350 kg
5. Wheelbarrow: 1.5 tons
6. Medley: Barrow 3 x 90 kg and Duck Walk 200 kg on 20m and Tyre Flips for max on 15 m

22. 7. - London England

28. 7. - Irkutsk Russia

11. 8. - Leipzig Germany
Seznam závodníků:
- Travis Ortmayer - USA
- Stoyan Todorchev - Bulgaria
- Raivis Vidzis - Latvia
- Tarmo Mitt - Estonia
- Antanas Abrutis - Lithuania
- Ervin Katona - Serbia
- Florian Trimpl - Germany
- Jarek Dymek - Poland
- Mariusz Pudzianowski - Poland
- Elbrus Nigmatullin - Russia
- Viktor Jurchenko - Ukraine
- Pavel Jambor - Slovakia

Disciplíny:
- Atlas Stones
- Powerstairs
- Loglift for Reps
- Conan's Circle
- Wheelbarrow or Truckpull
- Medley of Farmer's Walk and Tyreflip

srpen - Canada

září - Chanty Mansijsk Russia

prosinec - FINÁLE

zdroje: http://74.205.126.46/ironcms/morenewsv6 ... =2088#2088
http://www.world-strongmancup.at/englisch/start.htm

Související odkazy na fóru
World Strongman Cup - Riga 13. 5.
World Strongman Cup - Irsko 15. 5.
World Strongman Cup - Moskva 1. 7.

Zpět na “Soutěže ”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů