ČTĚTE, NEŽ ZALOŽÍTE NOVÉ TÉMA!!!

důležité info pro ty, co přistoupili na železnou hru

Moderátoři: pascal, keba

J_Dogg
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

ČTĚTE, NEŽ ZALOŽÍTE NOVÉ TÉMA!!!

Příspěvekod J_Dogg » 17. bře 2007 22:59

Lidi, pro boha, než založíte nové téma, tak prohledejte toto fórum!

Tím, že založíte nové téma, tak odsunete ty starší na další stránky, čímž se zhorší přehlednost, vznikne bordel a kvalita fóra půjde do ******! Přitom je celkem jasné, že podobné téma již s vysokou pravděpodobností vzniklo.

Takže:
1) NEŽ ZALOŽÍTE NOVÉ TÉMA, TAK PROHLEDEJTE FÓRUM!
Přečtěte si témata, která jsou označena jako důležitá a jsou umístěna navrchu každé sekce. Byla zvýrazněna funkce Hledat. Vyhledávejte v první řadě pomocí jí! Jestliže odpověď na svou otázku i v tomto případě nenaleznete, založte nové téma.

2) KDYŽ ZAKLÁDÁTE NOVÉ TÉMA, SPECIFIKUJTE SVŮJ DOTAZ!
Pomůžete nejen sobě, ale i ostatním. Čeho se vyvarovat, najdete v Pravidlech

3) NEZAKLÁDEJTE KE STEJNÉMU PROBLÉMU 2 NEBO VÍC RŮZNÝCH TÉMAT!!!
a to ani v tom případě, že se vám podařilo problém vyřešit a že cítíte nepřekonatelnou touhu podělit se o svou radost s okolním světem. Nezakládejte ani nové téma se stejným názvem, pokud se vám vyřešení nelíbí apod.
Naposledy upravil(a) J_Dogg dne 6. čer 2011 9:04, celkem upraveno 1 x.

Reginald
Supporter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Reginald » 18. bře 2007 10:28

Máš pravdu, ale není to až tak jednoduché.

1) vyhledávání funguje-nefunguje. Zkusil jsem zadat slovo „obžerství“ a objevil se jenom jeden výsledek hledání. Přitom to slovo se na fóru vyskytuje několikrát.

2) Hledám-li nějaké slovo a najde mi to akorát topic o třiceti stranách které musím vlastnoručně prolistovat a hledat ono vyznačené slovo je taky na nic. Měl by se automaticky zobrazit příspěvek s hledaným slovem.

3) Vyhledávání by mělo fungovat nezávisle na diakritice. Když napíšu „obzerstvi“ už to nenajde nic. A není málo těch, kteří píšou bez hacku a carek.

4) Potřebuju něco najít, ale vyhledávání mi toho vypsalo tolik, že bych nad tím strávil několik hodin bez záruky že najdu co hledám. Prostě třeba nemám čas pročítat všechno, a mám hned několik otázek. Co udělám? Založím téma, ve kterém se zeptám na to, co už bylo několikrát zodpovězeno.

5) Když chci najít třeba „přední delty“ najde mi to všechny témata obsahující slovo delty. Přitom o předních tam nemusí být ani zmínka

J_Dogg
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J_Dogg » 18. bře 2007 12:53

Nic není dokonalý. Ale jak jsi psal, že musíš listovat topicem o 30 stranách, tak takový tu neni. Obecně to platí, že ti vyhledávání kdekoli najde i takový topic, kde je i víc než 100 stran a to slovo nebo výraz se tam vyskytují víckrát.
Jde mi o to, aby tahle funkce byla vidět. Dostal jsem několikrát pm, kde se tazatel ptal na triviální věc, kterou vyhledávání stoprocentně najde, přesto googloval a našel anglický výrazy, který nemaji s posilováním nic společnýho. Jaký pak bylo překvapení, když jsem ho upozornil, že tu ta funkce je. :evil:

Obrázek

J_Dogg
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J_Dogg » 6. čer 2011 8:54

Za site:ironfactor.cz dej mezeru a co hledáš!

a nebo takto - zajímá tě, co se píše na IF o CKD, pak napiš do vyhledávače na googlu "CKD" site:http://www.ironfactor.cz

tzn. "hledaný výraz" mezera site:http://www.ironfactor.cz

Zpět na “Začátečníci”