Prokop_Buben

tady se krátce představte...

Moderátoři: pascal, keba

Prokop_Buben

Prokop_Buben

Příspěvekod Prokop_Buben » 8. lis 2009 14:10

Zdravim IF,
na toto forum chodim priblizne uz rok ale az dneska jsem se rozhodl zaregistrovat. Jmenuju se Michal, je mi 17 let, merim 177cm a vazim 81kg. Posiluji necele 2 roky a to vzdy 3x tydne full-body trenink. Za sebou mam 5x5, TBT, Objemovou rutinu a dalsi...

Jako suplementy zatim beru Matrix+glukopur+maltu a protoze mi to kazdou chvili dojde, tak zkusim porovnat s koupenym gainerem (nejspise vemu Mutant Mega Mass). Jeste mam doma kreatin, akorat je uz celkem starsi, tvori se v nem pomerne velke hrudky a divne smrdi, tak ten uz radsi hodim do kose.

Ted se mi stalo to nejhorsi co mohlo - mel jsem 14 dni nejakou strevni chripku, takze jsem skoro nic nejedl a porad jen lezel v posteli. Na vaze mi to ukazalo -5kg, coz se ale snad rychle nazene nazpatek az se poradne rozezeru. V pondeli jdu znova do posilky, tak do toho chci busit jak nikdy at jde vaha nahoru :lol: .

Jeste nakonec bych mel jednu otazku. Mam doma takovy to klasicky gumovy mackaci kolecko, dostal jsem ho priblizne pred rokem a bylo zabaleny v igelitu a potreny nejakou mastnou srackou (snad aby nezpuchrelo). Problem je v tom, ze to nehorazne smrdi i ted kdyz je to rok na vzduchu. Zkousel jsem to umyt mydlem, nechat celou noc namoceny v umyvadle s ruznejma pripravkama, namazat jinym kremem ale nepomohlo to. Slo by se toho zbavit benzinem? Tak kdyby jste s tim mel nekdo nejakou zkusenost tak napiste.
DEAD GIRL NEVER SAYS NO !

DeathF!sh

Příspěvekod DeathF!sh » 8. lis 2009 15:12

:wink: vitaj , asi by sis mel zalozit log a postni nake fotky at visdime tvoji formu .) . stim koleckem me napadlo redidlo ale zase aby to tu gumu nak nenarusilo

Prokop_Buben

Příspěvekod Prokop_Buben » 8. lis 2009 15:29

Dik, fotky casem poslu az se dostanu do formy. Toho redidla se prave taky bojim ze stejnyho duvodu...

Reno

Příspěvekod Reno » 16. lis 2009 9:04

na kolečko se vykašli, cvič mrtvé tahy nadhmatem, bez zámku a uvidíš, co ti to udělá s úchopem...

Prokop_Buben

Příspěvekod Prokop_Buben » 16. lis 2009 16:03

Reno píše:na kolečko se vykašli, cvič mrtvé tahy nadhmatem, bez zámku a uvidíš, co ti to udělá s úchopem...

No prave s tim mam problem. Kdyz cvicim mrtvolu tak vetsinou u poslednich opakovani mi nestaci uchop a cinka sklouzava i kdyz se snazim sebevic. Dusledkem je, ze si musim nakladat mensi vahy z duvodu uchopu, ne ze bych nemel celkovou silu tu cinku zvednout.

DeathF!sh

Příspěvekod DeathF!sh » 16. lis 2009 17:34

to mi dela taky problemy ze mi nestaci uchop na vahu ktera je pro zada vpoho ,zacni valit FARMERS WALK , to by melo pomoct

Zpět na “Nový člen”