Testosteron a jeho přirozené zvýšení

ostatní co se nepřímo dotýká kulturistiky

Moderátoři: pascal, keba

Triskač

Příspěvekod Triskač » 26. dub 2009 11:57

Jirkas píše:
Pete píše:haha :lol:

a já se divil, proč jsem přes léto spálenej

Myslis si, ze to tim neni?

Asi nie.Severania su najvacsi chlapi a tam moc slnko nesviti.Sak nesme dajake rastliny mi lidé.

Powers Gump

Příspěvekod Powers Gump » 26. dub 2009 19:46

Triskač píše:
Jirkas píše:
Pete píše:haha :lol:

a já se divil, proč jsem přes léto spálenej

Myslis si, ze to tim neni?

Asi nie.Severania su najvacsi chlapi a tam moc slnko nesviti.Sak nesme dajake rastliny mi lidé.

Oni jeda rybi tuk :) svend ti to potvrdi

Obrázek
Say hello to my little friend

Natural_Peter

Příspěvekod Natural_Peter » 26. črc 2009 16:45

fajcenie znizuje hladinu testosteronu
S bratom sme spoluautormi prevratneho treningoveho splitoveho programu, kto by mal zaujem, mozem ho do toho zasvatit.

Natural_Peter

Příspěvekod Natural_Peter » 26. črc 2009 16:45

a pravidelny sex ju zvysuje, staci aj prava ruka
S bratom sme spoluautormi prevratneho treningoveho splitoveho programu, kto by mal zaujem, mozem ho do toho zasvatit.

stz

Příspěvekod stz » 26. črc 2009 16:58

Natural_Peter píše:a pravidelny sex ju zvysuje, staci aj prava ruka

neni to nahodou naopak?

Natural_Peter

Příspěvekod Natural_Peter » 26. črc 2009 17:00

nie, nie je... po sexe klesne jeho hladina kratkodobo, ale do dvoch hodin je zas v normale

Matěj

Příspěvekod Matěj » 30. zář 2009 12:13

Takže laicky řečeno, když má někdo 1 varle, má míň testosteronu než ten, který má třeba 4 ?

Jen se ptám.
Z řepy, ananas neuděláš.

Paul T.

Příspěvekod Paul T. » 8. bře 2010 19:40

Aká "forma" testosterónu má na svedomí druhotné pohlavné mužské znaky (zarastanie, veľké ruky, naberanie svalov atď.)?

Počul som, že na zarastanie má vplyv dihydrotestosterón...

Alebo je to jedno? Testosterón ako testosterón?

Ďakujem

Neznalek

Příspěvekod Neznalek » 21. led 2011 11:00

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli jste někdo zkoušel zvednout si volný testosteron snížením SHBG, jestli jste pocítili nějakou změnu a případně kde jste sehnali výtažek z kořene kopřivy nebo v čem (jakejch pilulích) se dá najít...díky za odpověď

nofearko

Příspěvekod nofearko » 21. led 2011 13:36

zaujimavy clanok... asi zacnem zhanat tie rastlinky ci co to :P

Natural_Peter píše:nie, nie je... po sexe klesne jeho hladina kratkodobo, ale do dvoch hodin je zas v normale

no tak na zaklade tohto to chapem tak ze ked si honis/sexujes tak ju znizis na cas a ked sa vrati do normalu... kde je to navysenie?

moj nazor je ze pravidelny sex/masturbacia tu hladinu viacmenej udrzuje alebo dokonca prave naopak(ked sa to prezenie)
Sila vole a sustredenie je cesta...

Joey_The_Lion
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Joey_The_Lion » 21. led 2011 14:44

Nebo si někde v obchodě se zdravou výživou můžete koupit kotvičník zemní (tribulus) a dělat si z toho čaj :)
"4"
Dear thrusters, F*CK YOU!!!

Kost_roun II.

Příspěvekod Kost_roun II. » 23. led 2011 17:24

Mě pokles hladiny testosteronu po sexu nedává smysl - naopak,vzhledem k tomu že jedna z hlavních funkcí je tvorba spermií,tak po výstřiku nutně musí dojít k signálu do mozku - "doplnit semeno :D ",tudíž musí tělo začít produkovat tesťák o to víc,aby co nejdřív doplnil zásoby..Tudíž by mi spíš dávalo logiku,že těsně po sexu se na nějakej čas produkce tst zvýší..
Nejhorší je svádět svoje neúspěchy na genetiku,být hubený,neznamená ji nemít.
Za rok může být totiž všechno jinak...

Joey_The_Lion
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Joey_The_Lion » 23. led 2011 17:57

Kost_roun II. píše:Mě pokles hladiny testosteronu po sexu nedává smysl - naopak,vzhledem k tomu že jedna z hlavních funkcí je tvorba spermií,tak po výstřiku nutně musí dojít k signálu do mozku - "doplnit semeno :D ",tudíž musí tělo začít produkovat tesťák o to víc,aby co nejdřív doplnil zásoby..Tudíž by mi spíš dávalo logiku,že těsně po sexu se na nějakej čas produkce tst zvýší..

Zase se v tom tolik nerejpej :D
"4"

Dear thrusters, F*CK YOU!!!

Folis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Folis » 23. led 2011 17:59

Kost_roun II. píše:Mě pokles hladiny testosteronu po sexu nedává smysl - naopak,vzhledem k tomu že jedna z hlavních funkcí je tvorba spermií,tak po výstřiku nutně musí dojít k signálu do mozku - "doplnit semeno :D ",tudíž musí tělo začít produkovat tesťák o to víc,aby co nejdřív doplnil zásoby..Tudíž by mi spíš dávalo logiku,že těsně po sexu se na nějakej čas produkce tst zvýší..

Dedukce, Mesány! :lol:

hrac

Příspěvekod hrac » 26. zář 2011 14:14

Jak se s tím srovnává tento článek http://kulturistika.ronnie.cz/c-5261-te ... va-ii.html. ? Všichni se shodují na příjmu kvalitních tuků. Ale není jasné, jak je to s těmi sacharidy. Na foru je tu spostu takových, kteří opěvují jejich naprostou minimalizaci na dobu před a po téningu jako spíše nutné zlo. Někteří je snad vynechávají úplně. Ale v tom článku píšou, že pro optimální produkci testosteronu jich musí být každopádně víc než bílkovin a taky mi z toho plyne, že ketóza není pro testosteron právě příznivý stav. Takže prase, aby se v tom vyznalo.

Zpět na “Ostatní kulturistika”