Pravidla fóra

tohle si přečtěte jako první
Uživatelský avatar
J_Dogg
Site Admin
Příspěvky: 5210
Registrován: 10. črc 2006 12:42
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Pravidla fóra

Příspěvekod J_Dogg » 11. črc 2006 18:34

Vítejte na fóru Iron Factor! Pravidla jsou jednoduchá, takže se jimi řiďte a čas strávený tady Vám k něčemu bude. Prosím přečtěte si tato pravidla pozorně, než pošlete svůj příspěvek. Pokud máte nějaké otázky, zeptejte se moderátora.

Co je vítáno?
1) příspěvky k věci a pokud možno vyjádřené slušnou formou!
2) snaha o to, aby příspěvky byly kvalitní. Dávejte přednost kvalitě před kvantitou. Pokud někomu chcete poradit, pak si musíte být jistí svou odpovědí a musíte být schopni svůj názor obhájit. Pokud to nedokážete, neraďte a počkejte, než odpoví někdo zkušenější.
3) řešit osobní spory osobně, přes pm nebo nějakém messengeru a ne na fóru!
4) přesné znění dotazu - specifikujte svůj dotaz. Témata, v jejichž názvu bude "Pomoc", "Jak dál?", "Co teď?", "Co potom?" budou uzavřena. V názvech topiců nepoužívejte "milión" otazníků nebo vykřičníků.
5) když použijete funkci Hledat předtím než se zeptáte. Tato funkce tu není náhodou. Je docela možné, že někdo měl ten samý dotaz co vy a je proto zbytečné se ptát dvakrát.
6) respekt vůči ostatním uživatelům - projevy rasismu, jakéhokoli extremismu, fanatismu, sexismu apod. nebudou tolerovány. Respektujte odlišné styly např. tréninku okolo něhož často dochází k hádkám.
7) když máte krátký podpis! Nikoho nezajímají podpisy, které jsou složené s ohromných písmen, obrázků, předlouhých odstavců atd. Čím střízlivější podpis tím lépe.
8) když citujete jen část delšího příspěvku. Necitujte celý článek nebo delší příspěvek, ale vyberte z něho jen tu část, na níž reagujete. Zabráníte tak nepřehlednosti fóra a nikdo se nechce skrollovat takovými citacemi


Co je zakázáno?
1) hádky - příspěvky s nulovu vypovídací hodnotou, příspěvky irelevantní, stupidní nebo vyvolávající hádky budou přesunuty, téma bude uzavřeno nebo vymazáno. Ojedinělé nicneříkající příspěvky budou rovněž smazány. Člen, který opakovaně porušuje toto pravidlo dostane ve výsledku ban.
2) odkazy na stránky, kde jsou prodávány AS apod., jakož i na jiné stránky, které jsou v rozporu se zákonem. Za porušení tohoto pravidla dostane uživatel okamžitě ban.
3) uvádět ceny AS. Za porušení tohoto pravidla je rovněž okamžitý ban.
4) posílat odkazy na znechucující stránky, posílat obrázky a videa, které mohou vyvolat odpor ostatních. Za opakované varování dostane uživatel ban.

Uživatelský avatar
Fulcanelli
Příspěvky: 128
Registrován: 23. srp 2015 20:41
Bydliště: Cheb

Příspěvekod Fulcanelli » 29. srp 2015 21:43

Zdar J_Dogg,

seznamoval jsem se s obsahem fóra a v seznamu uživatelů je namotanejch spousta nějakých sajrajtů s odkazy na casino, žaluzie.... :(
jak pravil klasik- láska k činkám nerezaví

Uživatelský avatar
J_Dogg
Site Admin
Příspěvky: 5210
Registrován: 10. črc 2006 12:42
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J_Dogg » 2. zář 2015 12:28

Když bude čas, pročístím to. Naštěstí ti roboti nespamují po fóru.

Uživatelský avatar
pascal
Moderator
Příspěvky: 637
Registrován: 26. črc 2006 23:33
Bydliště: České Budějovice

Re: Pravidla fóra

Příspěvekod pascal » 5. říj 2016 20:27

Když někdo ještě narazí na robota, pošlete mi odkaz do PM, smažu. do IronFactor FAQ&News práva nemám, tam musí smazat admin


Zpět na “Pravidla”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host