DESATERO

vše o budování svalové hmoty a síly...

Moderátoři: pascal, keba

Miraa

Příspěvekod Miraa » 17. črc 2008 12:41

coolturista píše:Trénink mi po dlouhé době šlape jak hodinky, takže spokojenost..

nechtel by jsi zase pokracovat v logu? zajimali by me (nas :) )vykony...A co ty fotky? Nesehnal jsi ten kablik?

coolturista
Supporter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod coolturista » 17. črc 2008 14:01

ja jsem ztratil ten mobil, takže si spis nekde pucim fotak, ale za půl roku sem udělal obrovský pokrok a jsem zvedavej, jak to bude vypadat..
Log si jdu založit, good idea

blaster18

Příspěvekod blaster18 » 17. črc 2008 14:05

coolturista píše:ja jsem ztratil ten mobil, takže si spis nekde pucim fotak, ale za půl roku sem udělal obrovský pokrok a jsem zvedavej, jak to bude vypadat..

Jasně, však se pochlub...motivace není nikdy dost.
"Don't ask for a light load - rather ask for a strong back"

coolturista
Supporter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod coolturista » 18. črc 2008 21:50

blaster18 píše:
coolturista píše:ja jsem ztratil ten mobil, takže si spis nekde pucim fotak, ale za půl roku sem udělal obrovský pokrok a jsem zvedavej, jak to bude vypadat..

no moc k chlubení to zase není, doma už je to nevydržení a okolí už mě nebere jako normálního :?

Miraa

Příspěvekod Miraa » 19. črc 2008 2:16

coolturista píše:
blaster18 píše:

no moc k chlubení to zase není, doma už je to nevydržení a okolí už mě nebere jako normálního :?

cvicis doma? pokud jo,tak to dobre znam, ja totiz doma nemam poradnou motivaci a neni kdo by me hecoval a celkova atmosfera jako v posilce (pokud cvicis doma a myslis tohle :wink: ).....s tim okolim mame trosicku myslim zkusenosti vsichni :lol: ,,Pojed kalit!! :lol: Neee nechci...´´ pokud myslis tohle :)

Zpět na “Trénink”