bicak technika

vše o budování svalové hmoty a síly...

Moderátoři: pascal, keba

daveM
Kontaktovat uživatele:

bicak technika

Příspěvekod daveM » 21. lis 2006 11:28

holt neda se svitit, musi se tu zacinat poradne probirat technika .. zacatecnik a i jinej aktivista by tu mohl najit dojmu, ze trening proste bude rvat co nejtezsi vahy, kazdou partii pojede aspon 5x tydne a podobne. Jen je skoda, kdyz to cvici na spatnym zaklade.
Takze copak si myslite o treningu bicaku - vezmeme velkou cinku a bicepsovej zdvih tydle cinky. Co me zajima - poloha loktu, maj se hybat vpred ci vzad ci byt na miste. Poloha lopatek - jak maji vypadat a jakpak by melo vypadat prohnuti patere spolu s tim ,co se ma delat s brichem.
Odpoved znam, ale nebudu psat hned, pac to nema smysl, clovek se nad tim jinak vubec nezamysli.
V Českých Budějovicích by chtěl žít každý..... mimo mě.
Bydlí tam dva Buzí Bobové - paskal a erhy

daveM ICQ 101282033 www.mizici.com dave_mcz@yahoo.com

ps a ghetto je tlustej prasak :)

Respect my authority (Eric Cartman), nakopu vás do koulí.

pascal
Moderator

Příspěvekod pascal » 21. lis 2006 11:50

Choď s tím někam, bicepsy necvičím.

J_Dogg
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J_Dogg » 21. lis 2006 12:31

Protože se teď budu měsíc zabývat "plážovýma" partiema, tak něco k tomu mám. Jak by to mělo vypadat - lokty na stejným místě, neměly by se hýbat, stejně tak ramena, tím pádem i lopatky. Záda by měla být po celou dobu přirozeně prohlá, břicho zpevněné. Ideální cvičit biceps s oporou zad o stěnu. Right? :wink:

rachel

Příspěvekod rachel » 21. lis 2006 16:13

v podstatě máš asi pravdu-takže večer si to zkusíme pěkně technicky ju? jinak technika je fajn-pro začátečníky důležitá, ale jak jsi aspoň pokročilej(po pár letech) tak trocha šizení jde, když to není nad rámec..........
nervu váhy, nejedu mrtvoly, či dřepy. jsem plážovej

stifler77

Příspěvekod stifler77 » 21. lis 2006 16:14

rachel píše:v podstatě máš asi pravdu-takže večer si to zkusíme pěkně technicky ju? jinak technika je fajn-pro začátečníky důležitá, ale jak jsi aspoň pokročilej(po pár letech) tak trocha šizení jde, když to není nad rámec..........

šizení,mozes to slovakovi vysvetlit... :(

rachel

Příspěvekod rachel » 21. lis 2006 16:19

stifler77 píše:
rachel píše:v podstatě máš asi pravdu-takže večer si to zkusíme pěkně technicky ju? jinak technika je fajn-pro začátečníky důležitá, ale jak jsi aspoň pokročilej(po pár letech) tak trocha šizení jde, když to není nad rámec..........

cheating-ne úplně čistá technika-rozumíme si?

daveM
Kontaktovat uživatele:

dd

Příspěvekod daveM » 21. lis 2006 19:34

tak jay ma pravdu celkem to napsal dost vystizne, lopatky se maji tlacit smerem dolu sikmejma svalama hrudniku, tuhle techniku sexu jeste neumim. jinak cheating sem po tydle dobe zjistil, ze neni tak nutnej, cheating dela ten, kdo na to nema vuli v hlave, kdyz ti nekdo pomuze a na ten bicak te cistou technikou necha pekne pomalu vydusit, ten bicak udela daleko vic pro svuj rust a pro zvyseni sily. ale je to jen o vuli, bez dopomoci nezbude nez cheating nebo jet zejmena na silu ci program kerej nezene bicak do selhani ci stavu blizko selhani. mimochodem jeden turista - ted myslim bud lou nebo franco se chlubil, ze dava 110 na velkou cinku na bicak, kamos rikal ,ze to rval snad vsim, jen ne rukama :). Jinak muj nazor na ruce ... je jedno jaka vaha se jede, ale jet to ciste technicky. cheatingu podobny cviky se jedou pri mt, zadech ci jinych cvicich na zada a ten bicak je zatizenej o dost jinou vahou nez pri jednoruckach ci podobnych cvicich. takze nakonec si dam 4 serky na prokrveni a sejmuti bicaku po zadech a mam vystarano.

rachel

Příspěvekod rachel » 21. lis 2006 22:52

no a jakou máš teorii při bicáku se opřít o zeď a zafixovat lokty? to jsem dnes zkoušel.........

Reginald
Supporter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Reginald » 22. lis 2006 17:44

Nevím, ale k čemu mi je super striktní provedení bic. zdvihu s velkou činkou, připadně jednoručkama? Tím se ochudím o výhodu volné váhy a rovnou můžu cvičit bic. zdvih oporem o koleno a říkat si jak pěkně zatěžuju jenom biceps. A nebo můžu rovnou zapomenout na činky a jít na stroje.

pascal
Moderator

Příspěvekod pascal » 22. lis 2006 18:21

Reginald píše:Tím se ochudím o výhodu volné váhy...

Souhlas. Stroje nemusím, stačí kouknout na moje tréninky.:-)

stifler77

Příspěvekod stifler77 » 22. lis 2006 18:36

rachel píše:
stifler77 píše:

cheating-ne úplně čistá technika-rozumíme si?

no tak uz hej :))

daveM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod daveM » 22. lis 2006 21:59

Reginald píše:Nevím, ale k čemu mi je super striktní provedení bic. zdvihu s velkou činkou, připadně jednoručkama? Tím se ochudím o výhodu volné váhy a rovnou můžu cvičit bic. zdvih oporem o koleno a říkat si jak pěkně zatěžuju jenom biceps. A nebo můžu rovnou zapomenout na činky a jít na stroje.

ODPOVED >
ZKUS TO PORADNE. NEOCHUDIS SE VUBEC O NIC, MIMOCHODEM ALE OTAZKA, CO CHCES ZATEZOVAT TAK MOC PRI CVICENI BICAKU -
CHCES PRI TAK MALYCH VAHACH, CO SE DA DELAT S CHEATINGEM
/ BEZ CVICIT ZADA, DELTY A TAK ?
S IZOLOVANIM TO NEMA NIC SPOLECNYHO, TADY TI DOKONALE SPOLUPRACUJI PROTISVALY - NAPR TRICAK VYROVNAVA BICAK, BRICHO
/SPODNI ZADA, RAMENA /ZADNI RAMENA. ZE SE NEBUDES HEJBAT JAK
HADR VE VETRU NEZNAMENA ,ZE TO JE IZOLOVANEJ CVIK.
TED BYCH POPROSIL O POSOUZENI TYDLE MYSLENKY MISTNIHO
ODBORNIKA RAJCHLA :) CO SI MYSLI ,PRIP JAYE.
MIMOCHODEM NA TO MAM NAZOR, JED SI KLIDNE IZOLOVANE, TO JE UPLNE NECO JINYHO, BUDES MIT DOKONALOU POSTAVU - V PRIPADE ,ZE BUDES RVAT MT, BENCH, DREPY, KLIKY NA BRADLECH, HRAZDU, TLAK VE STOJE S CINKOU NA RAMENA (TAKY KLIDNE STRIKTNI TECHNIKOU ,ALE S PORADNOU VAHOU), JESLI NA TADYTY PARTIJKY JAKO RUCE NEBO LEJTKA DELAS NECO IZOLOVANE JE UPRDELE, PAC CO ZVEDAJ PRI TADYTECH CVICICH SE NEDA SROVNAT S JAKYMKOLIV HADREM NA HOLI. ARNOLD MEL PEKNOU RUKU A JEL MOC PEKNE, PRIROZENE TO TAKY PAR SEREK OJEBAL, ALE NE MOC.

ghetto
Supporter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ghetto » 22. lis 2006 22:22

neviem preco ale ked mas zapnuty claps lock vobec ti nerozumiem :x

inak ja tiez idem bez cheatingu lebo ma inak boli chrbtica....
(zdvih velkej cinky v stoji na biceps)
cinka je moja ryba, posilovna more a zranenia zraloky, vzdy vsak vyplavam znova

Reginald
Supporter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Reginald » 22. lis 2006 22:31

Já netvrdím že s tou činkou máš nějak extrémě házet, ale slabej cheating bych u tohohle cviku určitě nezatracoval.
S tím arnoldem nevím, nevím... :-)

Obrázek

Reginald
Supporter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Reginald » 22. lis 2006 22:33

Teď na to koukám, a nevím jestli to je Arnie. Každopádně takhle si to nepředstavuju taky :D

Zpět na “Trénink”